-Archív eredmények- : 2003/2004 NBII/3.osztály/

Budakalász: Szendrei – Princz, Kult, Kosznovszky, Maczó – Hamar (Bergendi), Kiss M., (Boruzs), Gál, Völgyi (Czifferi) –
Lestár, Craveró. Edző: Tóth József.
Veszprém: Varga – Ürményi, Tusori, Foki, Gunther – Horváth, Pákai (Donát), Szabó (Valuch), Szöllőskei – Bényi, Szabadfi .
Edző: Jugovits Lajos.
Gólszerzők: 0-1 SZABADFI (12. perc) 8 méterről fejjelt a kapuba. 1-1 KISS (33. perc) 5 méterről passzolt a hálóba.
Ott folytatta a VLC ahol tavaly Hannich Péter távozásakor abbahagyta, számolatlanul hagyta ki a helyzeteket és ismét döntetlent
ért el. Folytatás két hét múlva hazai pályán a Balatonlelle ellen

2.forduló:
Veszprém LC - Balatonlelle 2-1 (0-0)
Veszprém, 300 néző. V: Hadnagyó
Veszprém: Varga – Dudics, Tusori, Foki, Milics – Szőllőskei, Szabó, Pákai, – Gunther, Bényi, Horváth. Edző: Jugovits Lajos.
Balatonlelle: Gyeres – Sylla, Keréz (Himics), Kolovics, Herceg – Takács (Galgóczi), Deme, Hosszú, Tubák – Buzsáki, Földes.
Edző:Klement István
Kiállítva: Kolovics (75. perc) 2. sárga lap
Gólszerzők: 0-1 Hosszú (56. perc) a tétovázó védők asszisztálásával 10 méterről rúgott a kapuba. 1-1 Dudics (59. perc) 2 méterről
 kotorta a belőtt labdát a bal sarokba. 2-1 Horváth (80. perc) egy kapu előtti kavarodás után 5 méterről passzolta a hálóba a labdát.
Az igen jó iramú mérkőzésen az első félidőben sorra maradtak ki a helyzetek, nem sikerült egyik csapatnak sem a kapuba találnia.
A második félidő elején gyors gólváltás után a Lelle került enyhe mezőnyfölénybe, míg a kiállítás után a hazaiaknak sikerült a maguk
javára fordítaniuk a mérkőzést.

3.forduló:
Celldömölk VSE–Veszprém LC 1–1 (1–1)
Celldömölk, 200 néző. V: Herbály
CELLDÖMÖLK: Nagy Z. – Latyák, Tebeli, Csákvári, Imrik (Tóth T.) – Horváth Sz. (Németh Zs.), Manganelli, Stefanek (Kovács),
Lengyel – Németh J., Újhegyi. Edző: Fedor Sándor
VESZPRÉM: Varga Z. – Dudic, Tusori, Foki, Curcic – Szöllőskei (Szabadfi), Szabó J., Pákai (Rajevic), Guther (Domák) – Bényi,
Horváth I. Edző: Jugovits Lajos
G: Csákvári, ill. Szabó J.

4.forduló:
Veszprém LC - Mezőfalva MSE 4-1 (4-0)
Veszprém, 400 néző. V: Farkas Balázs
Veszprém: Varga – Dudics, Tusori, Foki, Milics – Szőllőskei (Ürményi), Szabó, Pákai, – Gunther, Bényi, Horváth. Edző: Jugovits Lajos.
Mezőfalva: Papp – Hajnal, Nagy, Masinka, Tauz – Kovács, Dudás, Ecsődi, Právics – Rajna, Berényi. Edző:Miskovicz Bálint
Kiállítva: Pákai (54. perc) 2. sárga lap, Rajna (68. perc) felvágta Gunthert
Gólszerzők: 1-0 Gunther (25. perc) a 16-os sarkáról bombázott a kapuba. 2-0 Szőllöskei (29. perc) egy félpályás szöktetés után a kapus
mellett ellőtt labdája a kapufát éríntve jutott a hálóba. 3-0 Szőllöskei (33. perc) 8 méterről a kilőtte a hosszó sarkot. 4-0 Szabó J. (45. perc)
Szőllöskei buktatásáért megítélt 11-esből. 4-1 Ecsődi (52. perc) 11-esből.
Az első 25 percben többször zavarbajött a hazai csapat, így kétszer is a Veszprém kapuja forgott veszélyben, aztán következtek a
veszprémi támadók percei, három szép akciógollal megnyugtató elönyt szerzett a VLC. Sőt a félidő végén még egy nemteljesen indkolt
tizenegyes értékesítésével eldőlni látszott a mérkőzés.
Viszont nem lett unalmas a második félidő annak ellenére, hogy már csak egy gól esett, erről a játékvezető gondoskodott, elöbb adott
 egy ajándék büntetőt a vendégeknek majd kiállított egy-egy játékost mindkét csapatból, végül a vendégek edzőjét is lezavarta a pálya
mellől az öltözőbe. Teljesen feleslegesen vált a sportszerű mérkőzés főszereplőjévé.
Jugovits Lajos: Gyenge kezdés után elkaptuk a fonalat. Győzelmünk teljesen megérdemelt volt.
Miskovicz Bálint: Tíz perc alatt eldöntötte a Veszprém a mérkőzést, a második félidőben hiába álltunk talpra, mégis kikaptunk.
a játékvezetés kritikán aluli volt.

5.forduló:
Barcs - Veszprém LC 0-2 (0-1)
Barcs, 250 néző. V: Auth Szilvia.
BARCS: Kovácsevics – Koleszár, Matus, Pancsó, Kolesánszki – Pókos (Kutyáncsányin), Miskovics (Gyaraki), Fónai, Sági – Szabó,
 Goják (Horváth). Edző: Dárdai Pál
VESZPRÉM: Varga – Dudics (Ürményi), Tusori, Foki, Curcics – Bényi, Szabó (Valuch), Rajevics, Horváth – Szabadfi (Zsoldos), Gunther.
Edző: Jugovits Lajos
Gólszerzők: 0-1 Horváth (13.perc) a kapufáról kipattanó labdát közelről a kapuba kotorta. 0-2 Tusori (76.perc) Szabó középreívelését a
hosszú sarokba továbbította.

6.forduló:
Veszprém LC - Szigetszentmiklós 0-2 (0-1)
Veszprém, 450 néző. V: Böröczi Zoltán
Veszprém: Varga – Dudics, Tusori, Foki, Csurcsics – Bényi (Szőllőskei), Szabó, Pákai, – Gunther (Ürményi), Horváth, Szabadfi (Donát).
Szigetszentmiklós: Cser – Somogyi, Szente, Tóth, Kilik – Lovas, Mészáros, Mersich, Frank – Deli,Jávor. Edző:Nahóczki Attila
Kiállítva: Mersich (66. perc), Csurcsics (93. perc)
Gólszerzők: 0-1 Deli (12. perc) a vargáról kipattanó labdát 8 méterről vágta a hálóba. 0-2 Csák (92. perc) egy gyors kontra után a középre
 passzolt labdát a kapuba továbbította.
Ezen az estén nem állt a szerencse a veszprémi játékosok mellé, álmos kezdés után egy gyors vendéggól teljesen megzavarta a hazaiakt,
majd csak az eredmény után futottak. Három kapufát rúgtak a VLC játékosai, egy tizenegyest is kihagytak és hiába játszottak 25 percen
keresztül emberelőnyben, az utolsó percben is szigetszentmiklósiak szereztek gólt. Nagy lehetőséget hagytak ki a veszprémi játékosok,
egy esetleges győzelemmel a tabella élére állhattak volna.
Jugovits Lajos: Nem volt szerencsénk legalább egy pontot megérdemeltünk volna.
Nahóczki Attila: Eddig nem jöttek össze a dolgaink, nyerhető mérkőzéseket vesztettünk el, most viszont valamit visszakaptunk a sorstól
 egy jól játszó Veszprém ellen..

7.forduló:
Komlói Bányász SK–Veszprém LC 6-1 (2-1)
Komló, 300 néző.V: Timbókovics (Varga II L., Deutsch).
KOMLÓ: Kácsor – Tóth, Tallósi, Augustin, Fodor – Balázs, Méhn (Bori), Lantos, Madar – Koller (Priol), Kardos (Müller). Edző: Ott József
VESZPRÉM : Varga T. – Dudics, Tusori, Foki, Ürményi (Donáth) – Szőllőskei, Szabó, Valuch, Gunther – Bényi (Szabadfi), Horváth.
Gólszerzők:Lantos (2), Kardos, Madar, Fodor, Priol (11-esből), ill. Dudics

8.forduló:
Veszprémi LC–ESMTK 3–1 (0–1)
Veszprém, 200 néző. V: Gergely
VLC: Szalontai – Dudic, Tusori, Foki, Ürményi – Donát (Szöllőskei), Szabó, Pákai, Gunther – Zsoldos (Bényi), Horváth. Edző: Jugovits Lajos
ESMTK: Gersteinbrein – Marosfalvi, Kovács (Siklósi), Simon, Czakó (Thómann) – Fehér, Takács, Orbán, Turi – Rajnay (Vass), Sipos.
Edző: Pál József
Gólszerzők: 0-1 SIMON (20.perc) 5 méterről lőtt a hálóba. 1-1 PÁKAI (48.perc) közelről fejelt a kapuba. 2-1 ZSOLDOS (53.perc)
15 méterről a kapust megelőzve lőtt a jobb sarokba. 3-1 SZABÓ J. (65. perc) a Szőllőskei buktatásáért megítélt büntetőt értékesítette.
Az első félidő átalvása után teljesen megérdemelt győzelmet aratott a veszprémi csapat. A második félidőben teljesen más felfogású
VLC lépett pályára, a kiütéses győzelmet a jól védő ESMTK kapusa hiúsította meg.

9.forduló:
Mosonmagyaróvári TE - Veszprém 4-1 (1-0)
Mosonmagyaróvár, 600 néző. V: Nyekita
MTE: Sipőcz – Sipos, Hegyi (Méry M.), Tiba, Novota (Smodics) – Nagy, Király, Szakáll, Pálla – Kertész, Gordian (Polhammer).
Edző: Tiba Zoltán
VESZPRÉM: Szalontai – Dudics, Tusari, Foki, Ürményi – Szőllőskei (Szabadfi), Szabó (Valuch), Kókai, Gunther – Zsoldos (Bényi),
Horváth. Edző: Jugovits Lajos

10.forduló:
Veszprémi LC - Sárvári FC 1-1 (1-0)
Veszprém, 200 néző. V: Demeter
VESZPRÉM: Szalontai - Dudic, Foki, Ürményi, Szulcz - Szöllőskei, Szabó J., Rajevic (Pákai), Gunther (Szabadfi) - Bényi, Horváth.
SÁRVÁR: Antal - Palkovics, Pupp, Subicz, Varga G. - Kölkedi, Beke, Brezovics, Szabó L. (Szabó I.) - Varga A. (Vajda), Nagy K.
Edző: ifj. Molnár Károly
Gólszerzők: 1-0 HORVÁTH (22. perc) 18 méterről leadott lövése megpattant az egyik védőn és a kapu jobb oldalába vágódott. 1-1
 VARGA G. (55.perc) 5 méterről fejelt senkitől se zavarva a kapu jobb sarkába.
Minden dicséretet megérdemel az a 200 néző, aki rendszeresen kint van hóban, fagyban a Veszprém LC hazai találkozóin, nekik
lassan már hűségjutalomban kéne részesülniük, mert tegnap hideg volt és a szél is fújt úgyhogy még hidegebbnek érezte mindenki
az időt.
A mérkőzés gyenge volt így ezért nem részleteztem azt eddig, de ezt már megszokhattuk ezen a szinten. Egy szerencsés találattal
szereztünk vezetést, 18-ról Horváth megküldte a labdát, ami megpattant így a kapus nem számíthatott rá, de legalább vezettünk az
első félidő 22. percétől, csak sajna nem jöttek a gólok így a Sárvár tudott rá válaszolni, egy fejessel kiegyenlített. Amúgy nem történt
semmi más unalom, unalom és unalom + a nézők jókedvű poénkodásai, csak már a sör sem gurult olyan jól a hideg miatt, Legközelebb
 forralt borral készüljenek a hazai szurkolók. A játék képe alapján igazságosnak mondható a döntetlen.

11.forduló:
Budafok - Veszprémi LC 1-2 (1-0)
Promontor u., 150 néző. V: Kujbus
BUDAFOK: Balázs - Reibl, Németh J., Szabó V., Mihályi - Bozsik, Győrfi, Bősze, Magosi - Szabó G., Polákovics. Edző: Takács László
VESZPRÉM: Varga - Tusori, Ürményi, Curcic, Gunther - Szöllőskei, Szabó J. (Horváth I.), Póksi (Zsoldos), Rajevics (Dudics) - Bényi,
Szabadfi. Edző: Jugovits Lajos
Gólszerzők: 1-0 POLÁKOVICS (33.perc) egy jobb oldali beadást követően a veszprémi védők sűrűjéből kibújva szerezte meg a labdát, és a
kapuba rúgta azt. 1-1 HORVÁTH I. (58.perc) az egyik szöglet után a védőkről kipattanó labdát juttatta a hálóba. 1-2 HORVÁTH I. (69.perc)
Szabadfi beadását jól helyezkedve várta a hosszú saroknál és a kapuba fejelte.
KIÁLLÍTVA: Bényi a 92. percben
Jugovits Lajos: A játék képe alapján megérdemelt a győzelmünk.
Újra megmutatta mindkét arcát a veszprémi focicsapat, a kihagyott helyzetek után egy kapitális védelmi hibát követően az ellenfél szerezte
meg a vezetést. Ismét hátrányból kellett felállnia a VLC-nek, szerencse, hogy most találkozott egy olyan csapattal, amely nem használta ki
 a félórás kimaradást és nem tömte ki a vendégek hálóját, úgy, mint az elmúlt idegenbeli fellépések alkalmával a Komló és a Motim.
Mivel több gólt nem szereztek a hazaiak, megadatott az esély a második félidőre, hogy a cserékkel egy átszervezett teljesen más stílusban
játszó Veszprém megfordíthassa a találkozót. Ezzel a lehetőséggel élt is a VLC és az adandó ziccerekből kettőt kihasznált. Kiemelendő a
 hetek óta jó formában teljesítő Horváth István játéka, aki sorozatban rúgja a gólokat most kettő találattal vette ki a részét a győzelemből.

12.forduló:
Veszprémi LC - Paks 1-1 (1-1)
Veszprém, 250 néző. V: Horváth (Makk, Egedy)
VESZPRÉM: Varga - Milic, Foki, Ürményi, Tusori - Szöllőskei, Szabó J. (Szabadfi), Rajevic (Donát), Pákai - Gunther, Horváth.
PAKS: Horváth - Radics (Tóth J.), Benedecki, Varga, Abonyi - Osztermajer (Rein), Bán (Wolf), Tóth I., Mészáros -Hosnyánszki, Buzás
Edző: Klement István
Gólszerzők: 1-0 PÁKAI (24. perc) a baloldalról beívelt labdát teljesen üresen vehette át a kaputól 5 méterre és nyugottan passzolt a hálóba.
 1-1 RADICS (40.perc) futtából vette át a labdát és 10 méterről kapásból a hosszú sarokba bombázott

13.forduló:
Tatai HAC - Veszprém 3-3 (2-3)
Promontor u., 250 néző. V: Kepe
Tata: Villám - Schmidmayer, Veréb, Tóth, Németh - Bombicz, Czanik, Unger (Zsirai), Vince I. - Fábián, Kádas (Vörös). Edző: Ferling Béla
VESZPRÉM: Varga - Dudics, Tusori, Foki, Ürményi - Szöllőskei, Pákai, Szabó J. (Donát), Gunther - Horváth I., Szabadfi. Edző: Jugovits Lajos
Gólszerzők: 1-0 CZANIK (5.perc) a veszprémiek által eladott labdát közelről a bal sarokba lőtte. 1-1 GUNTHER (8.perc) szép beadás után
 a jobb sarokba továbbította a labdát. 1-2 SZABADFI (28.perc) jobb oldali szöglet után fejelt a halóba. 1-3 HORVÁTH (40.perc) az egymás
 utáni harmadik szögletből közelről sikerült a kapuba fejelnie. 2-3 Bombicz (42.perc) hatalmas lesállásról iramodhatott meg a kapu felé,
 és élt a helyzet adta lehetőségből, közelről nem hibázhatott. 3-3 VINCZE I. (86.perc) a Veszprém Jugoszláv vendégjátékosa által
középpályán elvesztett labdájából könnyűszerrel szerezte meg az egyenlítő találatot.
Igen nehéz helyzetben várta a VLC ezt a találkozót, hiszen anyagi problémák merültek fel a csapat háza táján, az új tulajdonos által
beígért biztos háttér köddé vált. Tatára már két vendégjátékosa nélkül érkezett meg a veszprémiek busza, akik a hét közepén ismeretlen
 helyre távoztak, megunva a fizetések elmaradását. Kíváncsian várjuk a következő hetek történéseit, mikor unja meg a többi játékos is a
pénztelenséget.
A nehézségek ellenére meg kellett volna nyerni ezt a mérkőzést, hiszen az első félidő derekára már kétgólos előnyre tett szert a csapat.
Sajnos a rutinosnak tekinthető játékvezető a partjelző segítségével
 felhozta a tataiakat és igen szorossá tette a végjátékot.
A találkozó vége felé a több száz élvonalbeli találkozón játszó a Vasasban és Honvádban is megfordult egykori közönségkedvenc Vincze
Pilu mentette meg a vendéglátók számára legalább az egyik pontot.
Jugovits Lajos: Elvesztettünk két pontot, pedig több góllal nyerhettünk volna, ha kihasználjuk a helyzeteinket, sajnos a játékvezetéssel
megint nem lehetünk elégedettek.

14.forduló:
Pénzügyőr SE - Veszprém LC 0-1 (0-1)
Budapest Pasaréti út V: Kormos (Vígh T., Agócs).
Pénzügyőr: Stefán - Palkó, Mihalik, Sólyom (Rajkó), Vajner - Diószegi, Miklósvári, Zsolnai (Benmestoura)), Hadobás (Bodzsár) -
Biró, Harmati. Edző: Szabó Tibor
VESZPRÉM: Varga - Szőllőskei, Tusori, Foki, Ürményi - Donát, Bényi, Pákai, Szabó J. - Horváth I., Szabadfi. Edző: Jugovits Lajos
Gólszerzők: 0-1 SZABÓ J. (11.perc) 11-esből.
Kiállítva:Tusori 82.perc második sárgalap

Az éjszakai eső miatt igen mély talajúvá váló pályán nem érvényesülhetett a csapatok technikai tudása, így inkább a küzdelem dominált.
Ennek lett következménye a veszprémiek gólja, amely egy vitathatatlan tizenegyes megítéléséből született. A kispad nélkül játszó
VLC kitűnően tartotta az eredményt, néha ellentámadásokra is futotta az erejéből, de újabb gól nem született.
A második félidőre hasonló taktikával jöttek ki a csapatok a Pénzügyőr szinte beszorította a Veszprémet, Varga kapusnak többször
bravúrral kellett védenie, sőt az utolsó tíz percben emberhátrányban kellett küzdeniük a vendégeknek. Ekkor már csak a
VLC térfelén volt a labda, szorongatott a Pénzügyőr, de sikerült kihúzniuk a vendégeknek a 90. percig kapott gól nélkül,
így három ponttal térhettek haza a budapesti túrájukról.

15.forduló:
Veszprémi LC - Kaposvölgye 2-0 (1-0)
Veszprém, 100 néző. V: Ábrahám T.
VESZPRÉM: Szalontai - Bácskai, Tusori, Foki, Ürményi - Szőllőskei, Kozma (Varga), Szabó G., Gunther - Horváth I., Szabadfi.
Kaposvölgye: Tánczos - Kőrösi (Illés), Kadarkúti, Bozsó, Szabó M. - Tóth, Horváth J., Dede, Ballay - Tolnai (Czékmány), Farkas.
Edző: Hanusz János
Gólszerzők: 1-0 Gunther (5.perc) 5 méterről egy jobb oldali beadás után passzolt a hálóba. 2-0 Horváth I. (89.perc) egy gyors
kontraakcióból, futtából húzta el a kapus mellett a labdát.
Kiállítva: Bácskai (40.perc)
Az erősen megfogyatkozott játékosállományú Veszprémben Varga kapus védőjátékosként szerepelt, igencsak jól jöttek ki a
 megismételt találkozóból a hazaiak, akik a küzdőszellemük mellett az igen jó védelmüknek köszönhetik ezúttal a győzelmüket.
 Ráadásul a második félidőt végig emberhátrányban játszották.
Folytatás tavasszal kitudja mennyi játékossal milyen vezetőkkel és milyen módosított célokkal. Időközben felröppent, hogy
 Kiss József még a tavalyi tartozások ügyében lépéseket tett az MLSZ-nél, és ha beigazolódnak a vádjai, akkor komoly
következmények várhatók a VLC-vel kapcsolatban. Ezek között szerepel a csapat kizárása a játékos igazolásokból,
későbbiekben pedig pontlevonások várhatók.

16.forduló:
Veszprém-Budakalász Cora 1–1 (0–1)
Veszprém 200 néző. V: Kovács Zs.
VESZPRÉM: Varga – Tusori, Kozma, Foki, Curcic – Szöllőskei (Bácskai), HORVÁTH, Pákai (Tatai), Gunther – Szabadfi, Palejkov.
Edző: Vágó Attila
BUDAKALÁSZ: Szendrei – Blaskó, Gál, Kult, Fabró – Völgyi, Lestár (Kiss), Craveró, RÉZMÁNYI – Kane (Lázár), TAKÁCS (Princz).
Edző: Kardos József
G: Horváth, ill. Takács

17.forduló:
Balatonlelle - Veszprém 1-1 (1-0)
Balatonlelle, 200 néző. V: Ember
BALATONLELLE: Gyenes - Kiss, KRASZ, KENÉZ, Tulák - Deme (Földes), Takács (Lovas), Páli, Himics - Silimon (Kárpáti), KOVÁCS.
 Edző: Holovicz Zoltán
VESZPRÉM: Varga - Pákai (Szőlőskei), Curcic, Tusori, FOKI - Paleyko, BÉNYI, HORVÁTH, Gutner - Bácska, Pabada. Edző: Vágó Attila
G: Kovács, ill. Horváth
32. perc: Bal oldali akció végén Kovács kapta a labdát, aki három védőt is kicselezve lőtt a hálóba, 1-0.
86. perc: Curcic bal oldali partdobását Horváth lőtte a jobb alsó sarokba, 1-1.
Vágó Attila: - Annak örülök, hogy a veretlenségünket megőriztük, de két pontot odaajándékoztunk a Lellének.

18.forduló:
Veszprémi LC–Celldömölk 1–2 (0–0)
Veszprém, 300 néző. V: Kökény
VESZPRÉM: Varga – Tusori, KOZMA, Foki, Curcic – Szöllőskei, HORVÁTH, Pákai (Szabadfi), Gunther – Bényi, Paleykov.
CELLDÖMÖLK: Nagy – Tebeli, CSÁKVÁRI, Bodor, PINTÉR (Reiner) – Horváth (Sulyok), Manganelli (Stefanek), Kovács, Lengyel,
HEGYI, ÚJHEGYI. Edző: Fedor Sándor
G: Horváth, ill. Újhegyi (2)

19.forduló:
Mezőfalva - Veszprém LC 1-1 (1-1)
Mezőfalva, 200 néző. V: Berki Zs.
MEZÔFALVA: Deák - Hajnal, MASINKA, Nagy - BENCZIK, Ecsődi, Tauz, KOVÁCS, FEJES - Rajna (Barkóczi), Boncz (Gajdó).
Edző: Miskovicz Bálint
VESZPRÉM: VARGA - Csurcsics, Foki, Kozma, Palejkov - BÉNYI, HORVÁTH, Szöllőskei, Gunther - Tubori, Pákai (Szabadfi).
G: Fejes ill. Horváth (11-esből)

20.forduló:
Veszprémi SC–Barcs SC 4–1 (2–0)
Veszprém, 400 néző. V: Bognár
VESZPRÉM: Varga – Szőllőske, FOKI, KOZMA, Curtic – PÁKAI (Hardi), HORVÁTH, Bényi, Gunther – PALEJKOV (Tusori),
 Szabadfi (Gosztola). Edző: Jugovits Lajos
BARCS: Kovacsevics – Koleszár, MATUS, Pókos, Kolesánszky (Bakó) – SÁGI, FÓNAI, Miskovics (Pancsó), Kutyáncsánin (Gyaraki) –
 Horváth, Szabó. Edző: id. Dárdai Pál
G: Palejkov (2), Horváth, Pákai, ill. Matus

21.forduló:
Szigetszentmiklós–Veszprém 0–1 (0–1)
Szigetszentmiklós, 300 néző. V: Szeles
SZIGETSZENTMIKLÓS: URAI – SIRMÁN, Killik, SZEPESI (Halász), Szalai (Deli), Kuti A., Papp, Frank, MERSICH, Pandur
(Kuti L.), Szabó. Edző: Kuti László
VESZPRÉM: Varga – PÓKAI, Curcic, Tusori, Foki, Kozma, Bényi, Horváth, SZÖLLÔSI, Gundler, Szabadfi (Palajkov).
Edző: Jugvics Lajos
G: Pákai

22.forduló:
Veszprémi LC–Komlói Bányász SK 0–0
Veszprém, 200 néző. V: Nyekita
VESZPRÉM: Varga T. – Szöllőskei, Kozma, Foki, Curcic – Pákai (Gosztola), HORVÁTH, Bényi, GUNTHER – Szabadfi (Tusori),
Paleykov. Edző: Jugovits Lajos
KOMLÓ: Demhardt – Tóth, Balboaca, Tallósi (Krausz), Fodor – Balázs (Lantos), MÉHN, Závoda, MADAR – Koller, Kardos (Varga Zs.).
Edző: Ott József

23.forduló:
ESMTK–Veszprém 0–0
Ady Endre út, 500 néző. V: Berger
ESMTK: Szerovay – Sipos, Turi, Kütsön, Vass – MAROSFALVI (Czakó), Péter, TAKÁCS, Szigeti (Selenka) – FEHÉR CS., Farkas.
VESZPRÉM: VARGA – Gurcic, FOKI, Kozma, Tusori – Güntner (Szabadfi), Pápai, HORVÁTH, Szőllőskei (Hajgató) – Bényi (Bácskai),
 Palejkov. Edző: Vágó Attila

24.forduló:
Veszprém–Mosonmagyaróvár 2-1 (0–0)
Veszprém, 200 néző. V: Szökrény
VESZPRÉM: Varga – Tusori, Kozma, Foki, Curcic – Szőllőskei, Bényi (Gosztola), Pákai (Szabadfi), Gunther (Bácskai) – Horváth,
MOSONMAGYARÓVÁR: Sipőcz – Méry A., Sipos, Nagy, Pálla – Méry T. (Szmodics), Hegyi, Novota, Gordian – Kertész, Szegletes.
G: Tusori, Horváth ill. Kozma (öngól)

25.forduló:
Sárvár FC–Veszprém 1–2 (0–1)
Sárvár, 150 néző. V: Demeter
SÁRVÁR: Antal – Kiss, Subicz, PALKOVICS, Varga G. (Józsi) – Nagy K., Vajda, Kölkedi, SZABÓ L., Beke – Brezovich.
VESZPRÉM: Varga T. – Tusori, FOKI, Curcic – Szőlőskei (Gosztola), HORVÁTH I., Bácskai, Bényi, GUNTHER – Palejkov (Hajgató),
Szabadfi (Kuti). Edző: Vágó Attila
G: Szabó L., ill. Palejkov, Bényi
Kiállítva: Bényi (75. p.)

26.forduló:
Veszprém–Budafok 1–O (1–0)
Veszprém, 100 néző. V: Bognár
VESZPRÉM: Varga – Tusori, Foki, Curcic, GUNTHER (Gosztola) – Pölöskei (Hajgató), Horváth, BÉNYI, Pákai – Palejkov, Szabadfi
(Tatai). Edző: Vágó Attila
BUDAFOK: BALÁZS – Németh, Ács, MIHÁLYI, Nemecsek – Kiss (Liszkay), Bősze, Bartosik, Semsei – Chrobák, Szabó (Jerome).
Edző: Takács László
G: Palejkov

27.forduló:
Paksi SE - Veszprém LC 1-0 (0-0)
Paks, 400 néző. V: Gaál B.
PAKS: Sipos - Abonyi, BENEDECZKI, Tóth P., Rozsi - Tóth J. (Wolf), Radics (Rompos), MÉSZÁROS, BUZÁS - GALAMBOS (Herger),
 Bán. Edző: Klement István
VESZPRÉM: VARGA - Bácskai, Foki, Curcic, Gunther - Gosztola (Patai), SZÔLLÔSKEI, Hajgató, Bényi - Pelejkov, SZABADFI. Edző:
Vágó Attila
G: Bán
Vágó Attila: - Érdemtelen vereséget szenvedtünk, a döntetlen jobban megfelelt volna a játék képének. Az első félidőben el kellett volna